Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podlascy policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas Euro 2012

300 podlaskich policjantów zostanie oddelegowanych do zabezpieczania imprez w ramach Euro 2012. Głównie policjanci z oddziału prewencji pojadą prawie na półtora miesiąca do Warszawy i Gdańska - mówił we wtorek (17.01) w Radiu Białystok inspektor Igor Parfieniuk - podlaski komendant wojewódzki policji. "Zgodnie z decyzją komendanta głównego wysyłamy do Warszawy 300 policjantów na prawie 1,5 miesiąca. Później trzeba im będzie oddać urlopy, także to będzie duże wyzwanie. Przygotowujemy różne warianty na zabezpieczenie województwa" - tłumaczył.

Ci, którzy na Euro nie jadą też nie będą mogli narzekać na brak sportowych emocji. UEFA dopuszcza tworzenie w miastach, w których nie odbywają się mecze tzw. stref kibica, gdzie na dużych ekranach kibice będą mogli oglądać mecze. Tam obowiązywać będą specjalne obostrzenia dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa - obowiązywać będzie ustawa o imprezach masowych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę