Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Dobry początek sezonu

Główne zdjęcie
Ewelina Lubiejewska i Andrzej Korytkowski

Lekkoatleci LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża udanie rozpoczynają sezon halowy. Na Mistrzostwach Śląska, które zostały rozegrane w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale Ewelina Lubiejewska w biegu na 2000 metrów zwyciężyła wśród juniorek, a w biegu open zajęła drugie miejsce za zawodniczką Kadry Narodowej Seniorów, Urszulą Nęcką. - Czas naszej siedmiokrotnej medalistki Mistrzostw Polski - 6:21.69sek., to nowy rekord życiowy poprawiony o cztery sekundy – mówi Andrzej Korytkowski, trener i prezes klubu.

Również świetnie spisał się kulomiot Maciej Tarnacki, który podczas mitingu w Warszawie w pchnięciu kula 5kg wywalczył drugie miejsce poprawiając przy tym rekord życiowy o 41 centymetrów (15.97m). Na tych samych zawodach Katarzyna Smakowska w biegu na 2000m osiągnęła czas 7:01,46. Natomiast podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego rozegranych w Białymstoku Beata Trzonkowska poprawiła swoją „życiówkę” w pchnięciu kulą 3kg o 15 centymetry i uzyskała 13.11m zajmując trzecią lokatę. 

- Za dwa tygodnie w Spale odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, chcąc pogodzić udział w tej mistrzowskiej imprezie z feriami zimowymi postanowiliśmy zorganizować  zgrupowanie zimowe w Spale – mówi Korytkowski. - Nie chcemy aby młodzieży dłużył się sezon przygotowawczy więc jako przerywnik zgłosimy po kilku halowych treningach część osób do Mistrzostw Polski, natomiast pozostali obecni na zgrupowaniu będą mieli okazję potrenować u boku reprezentantów Polski na wspaniałych obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Obecnie na zgrupowaniu Kadry Narodowej Seniorów jest Justyna Korytkowska i jak mówi w Spale trenują teraz m.in. tyczkarki –Anna Rogowska i Monika Pyrek, płotkarka Anna Jesień, litewski dwukrotny Mistrz Olimpijski w rzucie dyskiem Virgilijus Alekna oraz lider piłkarskiej ekstraklasy Śląsk Wrocław.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę