Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Miliony na kontach rolników

Ponad połowa rolników z województwa podlaskiego otrzymała już z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pieniądze z dopłat bezpośrednich za 2011 r. Na ich konta trafiło już 586 mln zł - poinformował oddział ARiMR w Łomży. Rolnicy dostali już także 83 proc. kwoty należnej z tytułu ONW - czyli gospodarowania w niekorzystnych warunkach. To 155 mln zł.

W Podlaskiem dopłaty za 2011 rok dostanie ponad 80,8 tys. rolników, którzy złożyli w agencji restrukturyzacji odpowiednie wnioski. Obecnie dopłaty dostało 56 proc. uprawnionych podlaskich rolników. Łącznie rolnicy w tym regionie mają otrzymać z dopłat ponad 1 mld zł.

Zgodnie z przepisami, dopłaty są wypłacane od 1 grudnia 2011 r. do 30 czerwca 2012 r.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę