Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Stacja Rybno otworzyła sezon narciarski

Spadł pierwszy trwalszy śnieg, więc znajdująca się 10 km od Łomży stacja narciarska Rybno uruchomiła wyciąg, otwierając po raz pierwszy w tym roku 1500 metrów tras na stokach dla miłośników białego szaleństwa. - Warunki są wreszcie sprzyjające, dlatego mogliśmy w niedzielę o godz. 10 rozpocząć sezon narciarski – mówi Piotr Sławiński, odpowiedzialny za promocję stacji narciarskiej Rybno. - Chcący poszusować na nartach ludzie stawili się dosyć gromadnie, tak że do samego wieczora ze stoku zjeżdżali narciarze.

Stacja Rybno ma naśnieżone i oświetlone trasy narciarskie o łącznej długości 1500 m oraz różnicy wzniesień 40 m. W sezonie działają cztery wyciągi niskiego prowadzenia liny, wyposażone w system dostępu elektronicznego na karnety punktowe.
W stacji można wypożyczyć sprzęt do zjazdów oraz skorzystać z pomocy  instruktorów, uczących poruszania się na stoku. Z Łomży można dojechać autobusem miejskim linii nr 4 oraz samochodami osobowymi, dla których jest bezpłatny parking na prawie 60 miejsc. W pobliżu budynku z kasami znajduje się duży namiot z kominkiem i punktem gastronomicznym, gdzie można zamówić gorące posiłki napoje.
- Ponieważ w województwie mazowieckim rozpoczęły się już ferie zimowe, nasza stacja jest czynna w dni powszednie od godz. 10. do godz. 20.30, podobnie jak w sobotę i niedzielę – informuje Piotr Sławiński. - Od następnego tygodnia zaczynają się ferie w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim, dlatego wyciągi i stoki będą również czynne od rana do wieczora. Karnet na trzy godziny dla zorganizowanej grupy szkolnej, minimum 15 osób z opiekunem, kosztuje 16 zł od osoby. Dla pozostałych grup zorganizowanych – 26 zł od osoby.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę