Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

„Drogówka” będzie wszędzie

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zapowiadają więcej kontroli i patroli drogowych w mieście i na terenie powiatu. Chcą „wyeliminować” złe nawyki u kierowców, które niestety nie należą do rzadkości. - W trakcie działań doraźnych w godzinach popołudniowych na trasie 63 (Łomża – Zambrów) tylko w przeciągu jednej godziny policjanci z łomżyńskiej drogówki ukarali pięciu kierowców za nie stosowanie się do znaków poziomych tj. wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. I dodaje, że w tym samym czasie na trasie 61 zatrzymano nietrzeźwego kierującego.

Mimo wielu apeli i próśb o rozważną jazdę kierowcy w dalszym ciągu nie stosują się do przepisów o ruchu drogowym. Dlatego naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży, kom. Piotr Pietrzak, po raz kolejny apeluje o rozwagę na drodze i przypomina o respektowaniu przepisów o Ruchu Drogowym. Zapowiada też, że na rok 2012 policjanci z łomżyńskiej drogówki mają zaplanowane działania mające na celu wyeliminowanie złych nawyków u kierowców jak i niosące poprawę bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.
- Wiąże się to z wzmożonymi kontrolami i zwiększoną liczbą patroli na drogach – zapowiadają policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę