Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Idzie do nas zima

Od soboty ma przyjść do nas zima. Tak zapowiadają synoptycy, a z długoterminowych prognoz meteorologicznych wynika, że „prawdziwa zima” może potrwać co najmniej do końca miesiąca. Temperatura powietrza już spada. W nocy w Łomży ma zacząć padać śnieg, a opady utrzymają się co najmniej do sobotniego południa. Przez całą sobotę ma też być na minusie.

W sobotę w ciągu dnia temperatura powinna wynosić ok. -3 st. C.  Wiatr zachodni zmieniający się na północno-zachodni, stosunkowo silny - rano do 10m/s później nieco osłabnie do 8m/s.
W niedzielę temperatura podobna, natomiast od poniedziałku ma być jeszcze chłodnie. Według synoptyków nocami temperatura może spadać nawet do -12 st. C.
Zgodnie długoterminowymi prognozami numerycznymi ocieplenie powinno przyjść „dopiero” w ostatnich dniach stycznia. Wtedy nocami mogą być jeszcze temperatury ujemne, ale w ciągu dnia powinno znowu być na plusie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę