Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

I po awarii..

Do kilkudziesięciu bloków przy ul. Księżnej Anny, Rycerskiej, Księcia Janusza i Kasztelańskiej płynie już ciepło. Jak poinformował Ryszard Fiedorowicz, wiceprezes MPEC awaria w komorze ciepłowniczej przy ul. Piłsudskiego (przy Hotelu Pielęgniarek) została już usuniętą.

Od rana, w związku z przeciekiem na komorze ciepłowniczej, dostaw ciepła i ciepłej wody pozbawione były mieszkania w 45 blokach. Awarię udało się usunąć o dwie godziny wcześniej niż się spodziewano. Jak mówi wiceprezes MPEC Ryszard Fiedorowicz podawanie czynnika grzewczego na wyłączoną sieć rozpoczęło się o godz. 13.15. Do mieszkań ciepła woda i ciepło do kaloryferów powinno dotrzeć w ciągu kilkudziesięciu minut od włączenia. Przy dużym rozbiorze ciepłej wody w poszczególnych obiektach ciepła woda może docierać z opóźnieniem. Również ciepło w centralnym ogrzewaniu na wyższych kondygnacjach może pojawić się z opóźnieniem, szczególnie, że temperatura zewnętrzna jest dodatnia (plus 2,1 st.C) i co za tym idzie automatyka pogodowa węzłów cieplnych na poszczególnych obiektach nie pozwala na przesłanie w instalacjach wewnętrznych wyższej temperatury czynnika grzewczego – wyjaśnia Fiedorowicz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę