środa, 23 października 2019 napisz DONOS@

Morderca żony przed sądem w Łomży

W łomżyńskim Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces 28-letniego Grzegorza L., który 4. maja 2011 r. zamordował swoją żonę Iwonę w Grajewie. Akt oskarżenia przedstawił prokurator rejonowy Tadeusz Januszek, natomiast sędzia Grzegorz Skrodzki utajnił na wniosek oskarżonego przebieg rozprawy, ze względu na dobro małoletniej córki zamordowanej kobiety.

Prokuratura oskarża Grzegorza L. o morderstwo z premedytacją. Doszło do niego 4. maja, gdy mężczyzna zadał żonie 27 ciosów, m.in., w klatkę piersiową i brzuch. Ukrył jej ciało w piwnicy bloku, w którym razem mieszkali przy ul. Wojska Polskiego. Morderca później wyjechał, m.in., do Kolna, Łomży i Białegostoku, gdzie następnego dnia ok. godz. 22. zgłosił się na Komendę Wojewódzką Policji. Zawiadomił funkcjonariuszy, że zabił własną żonę. Grajewscy policjanci pod wskazanym adresem znaleźli zakrwawione ciało martwej 30-letniej kobiety. Oskarżony trafił do aresztu tymczasowego.
Grzegorz L. z Grajewa jest sądzony z artykułu 148 par. 1 Kodeksu Karnego: „Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”.

191007110809.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę