Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Morderca żony przed sądem w Łomży

W łomżyńskim Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces 28-letniego Grzegorza L., który 4. maja 2011 r. zamordował swoją żonę Iwonę w Grajewie. Akt oskarżenia przedstawił prokurator rejonowy Tadeusz Januszek, natomiast sędzia Grzegorz Skrodzki utajnił na wniosek oskarżonego przebieg rozprawy, ze względu na dobro małoletniej córki zamordowanej kobiety.

Prokuratura oskarża Grzegorza L. o morderstwo z premedytacją. Doszło do niego 4. maja, gdy mężczyzna zadał żonie 27 ciosów, m.in., w klatkę piersiową i brzuch. Ukrył jej ciało w piwnicy bloku, w którym razem mieszkali przy ul. Wojska Polskiego. Morderca później wyjechał, m.in., do Kolna, Łomży i Białegostoku, gdzie następnego dnia ok. godz. 22. zgłosił się na Komendę Wojewódzką Policji. Zawiadomił funkcjonariuszy, że zabił własną żonę. Grajewscy policjanci pod wskazanym adresem znaleźli zakrwawione ciało martwej 30-letniej kobiety. Oskarżony trafił do aresztu tymczasowego.
Grzegorz L. z Grajewa jest sądzony z artykułu 148 par. 1 Kodeksu Karnego: „Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę