Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pijany traktorzysta

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Traktor zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z toyotą. Kierująca osobówką z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Okazało się, że traktorzysta był pijany. Miał blisko 2 promile alkoholu.

Do wypadku doszło wczoraj po południu pobliżu miejscowości Sikory Pawłowięta. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynik, że jadący ciągnikiem rolniczym 58-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka toyotą. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła ranna 27 – letnia kierująca cariną. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wypadku zbadali stan trzeźwości kierowcy ciągnika rolniczego i wyszło im, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za jazdę o pijanemu i spowodowanie wypadku drogowego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę