czwartek, 24 października 2019 napisz DONOS@

Poszukiwania nowego skarbnika miasta

Prezydent Łomży ogłosił właśnie nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze skarbnika miasta. Oferty można składać do 25 stycznia. Wybór nowego skarbnika ma być dwuetapowy. Pierwszym ma być test pisemny sprawdzający wiedzę merytoryczną, a kandydaci, którzy osiągną najwyższą liczbę punktów zostaną dopuszczeni do kolejnego etapu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej mającej na celu wyłonienie kandydata na stanowisko Skarbnika. Jadwiga Kozłowska, która miejską kasę „trzymała” przez ostatnie niemal 17 lat przechodzi na emeryturę.

Jadwiga Kozłowska (fot. archiwum)
Jadwiga Kozłowska (fot. archiwum)

- Skarbnik miasta Jadwiga Kozłowska wystąpiła z wnioskiem do Prezydenta Miasta o rozwiązanie z końcem marca 2012r. umowy o pracę za porozumieniem stron z uwagi na nabyte prawa do świadczenia emerytalnego – podaje Anna Sobocińska, rzecznik prezydenta.
Zgodnie z ogłoszeniem, nowy skarbnik Łomży powinien zacząć pracę od 1 kwietnia 2012r.

191007110809.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę