Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginęła 16-latka

Główne zdjęcie
zaginiona Joanna Hilarczuk

Policjanci szukają zaginionej 16-letniej Joanny Emilii Hilarczuk ze wsi Jabłonka Kościelna w gminie Wysokie Mazowieckie. Dziewczyna wyszła z domu 5 stycznia rano informując matkę, że idzie do szkoły. Z posiadanych informacji wynika, że była widziana przed godziną 8.00 na drodze do miejscowości Miodusy Litwa. Do chwili obecnej nie powróciła do domu.

Rysopis zaginionej: wzrost około 160 cm; waga około 50 kg; szczupła budowa ciała; włosy rude, proste, długie, oczy niebieskie; twarz owalna; uszy średnie przylegające; nos prostolinijny;

Znaki szczególne: widoczne ubytki w uzębieniu, blizna na lewej małżowinie usznej o długości około 1cm.

Ubrana była w: zamszową, brązową krótką kurtkę z kapturem obszytym sztucznym futrem, fioletową bluzę sportową z białym napisem „MAMA”, niebieskie spodnie i czarne kozaki.

Policja prosi osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 275 72 12  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę