Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Próbowali ukraść ogrodzenie

Łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży kilkunastu elementów ogrodzenia. Okazali się nimi trzej mężczyźni w wieku od 26 do 31 lat, którzy zdemontowali 17 metalowych przęseł ogrodzeniowych. Teraz cała trójka odpowie przed sądem.

W ubiegłą środę mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Jedwabne  powiadomił miejscowych policjantów o tym, że trzech mężczyzn demontuje metalowe ogrodzenie niezamieszkałej posesji. We skazane  miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze. Na miejscu zastali trzech mężczyzn, którzy jak się okazało najpierw odcięli, a później próbowali ukraść 17 przęseł ogrodzeniowych. Pokrzywdzony swoje straty oszacował na prawie 3000 złotych. Mężczyźni w wieku od 26 do 31 lat zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty kradzieży. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę