Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Drogi i chodniki będą śliskie

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed oblodzeniami, które nocą i w sobotni poranek mogą występować na terenie całego województwa podlaskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia oblodzeń wynosi aż 90%.

Dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki ostrzega, że po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, które występowały w ciągu dnia przy temperaturze powyżej 0°C w nocy i jutro rano nastąpi spadek temperatury do -4°C, -1°C. Spowoduje to zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę