Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sądy do likwidacji

Sąd Rejonowy w Grajewie i Sąd Rejonowy w Zambrowie mają zostać zlikwidowane od 1 lipca 2012 roku. Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt odpowiedniego rozporządzenia. W skali kraju mają zniknąć 122 takie sądy. W miejsce likwidowanych przy sądach w Łomży i Wysokiem Mazowieckiem mają być utworzone wydziały zamiejscowe odpowiednio w Grajewie i Zambrowie odrębne do spraw cywilnych, karnych, oraz rodzinnych i nieletnich. Znikają za to funkcjonujące dotychczas w tych miastach wydziały ksiąg wieczystych.

Rozporządzenie o likwidacji najmniejszych sądów ma zostać podpisane najpóźniej w lutym 2012 r.  Wcześniej mają odbyć się konsultacje społeczne. Ministerstwo przekonuje, że reformę robi ze względów finansowych. Budżet ma zyskać bo ubędzie prezesów, wiceprezesów i przewodniczących w likwidowanych sądach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę