Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijany w porsche wypakowanym po brzegi papierosami

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Grajewscy policjanci zatrzymali 37-latka, który w porsche przewoził prawie 900 paczek papierosów. Żadna z nich nie miała polskich znaków skarbowych akcyzy. Dodatkowo okazało się, że kierowca był nietrzeźwy.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Tama, tuż przed Rajgrodem, patrolujący trasę policjanci grajewskiej drogówki zatrzymali do kontroli porsche na niemieckich numerach rejestracyjnych. W trakcie rozmowy z kierującym samochodem 37-letnim mieszkańcem Augustowa mundurowi wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas sprawdzania pojazdu funkcjonariusze znaleźli schowane w bagażniku papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kierowca i podróżująca z nim 37-letnia pasażerka przewozili w sumie blisko 900 paczek nielegalnego tytoniu. Według wyliczeń policji tym samym narazili oni Skarb Państwa na stratę ponad 12 tysięcy złotych. Teraz oboje za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę