Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

W 2011 roku bezrobotnych nam przybyło

W grudniu 2011 roku pracę podjęło 127 bezrobotnych, to jest o 32 osoby mniej niż w listopadzie – podaje Urząd Pracy w Łomży. Na koniec roku w jego rejestrach figurowało 6276 nazwisk osób bezrobotnych. To o ponad 300 więcej niż w listopadzie i o ponad 450 więcej niż na koniec 2010 roku. Bezrobotni z miasta Łomży stanowili 61,5% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie i było ich 3859.

W grudniu do PUP Łomża zgłosiło się 640 nowych bezrobotnych, a pracodawcy zgłosili tu zaledwie 56 wolnych miejsc pracy i miejsc aktywizacji zawodowej oraz 6 miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.
Stopa bezrobocia dla miasta Łomży wyniosła 16,5%.
Jak podaje urząd, zanotowany wzrost poziomu bezrobocia w grudniu 2011r. związany jest nadal – tak jak przez cały rok - z brakiem środków na aktywizację bezrobotnych, rejestrowaniem się osób, którym skończyły się umowy na czas określony, powrotem z aktywnych form.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę