Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zaginęła 21-latka z Zambrowa

Główne zdjęcie
Zaginiona Ewelina Rybicka z Zambrowa

Zambrowscy policjanci szukają zaginionej 21-letniej mieszkanki miasta. Dziewczyna w miniony wtorek (27.12.2011 r.) około godziny 21.30 wyszła z mieszkania przy ulicy Wilsona nie informując nikogo dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiona to  Ewelina Rybicka, lat 21. Rysopis: wzrost ok. 156-160 cm, waga około 60 kg, średnia budowa ciała, włosy czarne długie faliste, oczy jasne, twarz chuda, uszy średnie, nos średni prosty, uzębienie pełne.
Ubrana była w: czarną skórzaną kurtkę, niebieskie dżinsowe spodnie, czarne zimowe buty do kostek.
Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie pod numerem telefonu /86/ 276 33 33 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę