Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przedłużamy długie weekendy 2012

Każdy, kto zaplanuje tegoroczny urlop co do dnia z kalendarzem w ręku, może liczyć na dodatkowe wolne dni. Wystarczy wziąć urlop przed lub po dniach ustawowo wolnych od pracy, by zyskać ponad 30 dodatkowych dni na wypoczynek.

Pierwszą okazję do przedłużenia weekendu będziemy mieli już w najbliższy piątek, dzięki świętu Trzech Króli. Tegoroczne Święta Wielkanocne – 8 i 9 kwietnia – też mogą być dobrym powodem do wzięcia urlopu, ale warto z nim poczekać do ostatnich dni kwietnia. Wystarczy bowiem  wziąć wolne 30 kwietnia oraz 2 i 4 maja, by łącznie cieszyć się aż dziewięcioma wolnymi dniami: od soboty 28 kwietnia do niedzieli 6 maja.
Kolejny długi weekend czeka nas w czerwcu. Siódmego dnia tego miesiąca jest Boże Ciało -  biorąc urlop w następnym dniu, czyli w piątek,  mamy cztery dni wolnego. Można też wziąć urlop z okazji obchodzonego w środę 15 sierpnia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny   i Święta Wojska Polskiego. Biorąc urlop na dwa dni:  poniedziałek – wtorek lub czwartek – piątek zyskujemy z weekendem pięć wolnych dni. Dzień Wszystkich Świętych wypada w tym roku w czwartek – wystarczy tylko jeden dzień urlopu w piątek, by znowu mieć długi, czterodniowy weekend. Jednak nie do przebicia jest grudzień. Dwudniowe Święta Bożego Narodzenia wypadają we wtorek i środę. Jeśli ktoś nie ma wolnej Wigilii bierze na ten dzień urlop i cieszy się pięcioma dniami odpoczynku. Można też przedłużyć świąteczny weekend, biorąc wolne także na 27 – 29 grudnia. Dzięki temu zabiegowi będziemy mieli wolne od soboty 22 grudnia aż do pierwszego dnia Nowego Roku włącznie, czyli aż przez 11 dni.
Łącznie, dzięki umiejętnemu planowaniu można w tym roku -  biorąc zaledwie 9 dni  urlopu - odpoczywać  aż przez 32 dni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę