Rada Pedagogiczna 2011/2012
DYREKCJA ZSE i O Nr 6: Dyrektor - mgr Drożyner Paweł Wicedyrektor - mgr Domalewski Krzysztof
Rada Pedagogiczna ZSE i O Nr 6 –
Lp |
Nazwisko i imię |
Nauczane przedmioty |
1 |
Bąkowski Michał |
Przedmioty zawodowe |
2 |
Białucha Agnieszka |
Język angielski |
3 |
Borawska Barbara |
Historia, WOS, Wiedza o kulturze |
4 |
Chmielewski Piotr |
Fizyka |
5 |
Chojnowska Julita |
Chemia, psycholog |
6 |
Cwalina Hanna |
Przedmioty zawodowe |
7 |
Dobrzycki Janusz |
Elementy praw, historia |
8 |
Domalewski Krzysztof |
Historia, WOS |
9 |
Drozd Aneta |
Matematyka |
10 |
Drozdowski Andrzej |
Wychowanie fizyczne |
11 |
Drożyner Paweł |
Język polski |
12 |
Dzięgielewska Beata |
Geografia |
13 |
Grużewska Halina |
Przedmioty zawodowe |
14 |
Haponik Izabela |
Język polski |
15 |
Jałbrzykowska Barbara |
Wychowanie fizyczne |
16 |
Jarmosz Małgorzata |
Język polski |
17 |
Jastrzębska Elżbieta |
Matematyka |
18 |
Karwowska Magdalena |
Język angielski |
19 |
Klimaszewska Anna |
Matematyka |
20 |
Kordas Emilia |
Język angielski |
21 |
Kubrak Andrzej |
Biblioteka, technologia informacyjna |
22 |
Listowska Iwona |
Język polski |
23 |
Markowska Wioleta |
Język polski |
24 |
Mirkowska Grażyna |
Język niemiecki |
25 |
Ogonowska Elżbieta |
Język niemiecki |
26 |
Okulicz Kozaryn Agnieszka |
Biologia |
27 |
Polkowski Michał |
Język niemiecki |
28 |
Przystępska Ewa |
Religia |
29 |
Raczkowska Beata |
Język angielski |
30 |
Rogalska Małgorzata |
Doradca zawodowy, przedmioty zawodowe |
31 |
Rogalski Piotr |
Wychowanie fizyczne |
32 |
Salamońska Magdalena |
przedmioty zawodowe |
33 |
Sarnacki Roman |
Wychowanie fizyczne |
34 |
Sieczka Maria |
religia |
35 |
Skrodzka Małgorzata |
Przedmioty zawodowe |
36 |
Szymańska Katarzyna |
Przedmioty zawodowe |
37 |
Walewska Ewa |
Język angielski |
38 |
Wądołowska Pieniek Jadwiga |
Technologia informacyjna |
39 |
Wądołowska Sylwia |
Język niemiecki |
40 |
Wielądek Barbara |
Chemia |
41 |
Zadroga Aneta |
Wychowanie fizyczne |
42 |
Zając Malinowska Katarzyna |
Język angielski |
43 |
Bałazy Arkadiusz |
Historia, WOS |
44 |
Barański Lech |
Wychowanie fizyczne |
45 |
Bazydło Hanna |
Geografia |
46 |
Bielicki Robert |
Wychowanie fizyczne |
47 |
Drozdowski Tomasz |
Wychowanie fizyczne |
48 |
Ks. Górski Waldemar |
religia |
49 |
Kaliszewska Monika |
biologia |
50 |
Korytkowski Andrzej |
Wychowanie fizyczne |
51 |
Kotowska Barbara |
Oddelegowana do NSZZ „Solidarność” |
52 |
Kotowski Jan |
Wychowanie fizyczne |
53 |
Krysiuk Jan |
Przysposobienie obronne |
54 |
Mariak Janusz |
Matematyka |
55 |
Marusiak Krystyna |
Podstawy przedsiębiorczości |
56 |
Mieczkowski Jan |
Matematyka |
57 |
Ornat Sylwia |
Język angielski |
58 |
Ostaszewski Kazimierz |
Przysposobienie obronne |
59 |
Podsiadło Joanna |
Biblioteka |
60 |
Przychodzeń Lucyna |
Religia |
61 |
Reterska Zofia |
Psycholog |
62 |
Rogalska Jadwiga |
Język polski |
63 |
Sekścińska Izabela |
Język angielski |
64 |
Szleszyńska Elżbieta |
Technologia informacyjna |
65 |
Wojdyła Hanna |
Chemia |
Administracja i obsługa
Baranowska Beata, Bęćko Irena, Cwalina Maria, Drewnowska Jolanta, Kaczyńska Elżbieta, Kowalska Jolanta, Milewska Bożena, Narewska Renata, Olkuśnik Hanna, Piechowicz Stefan, Rogowski Ludwik, Siedler Irena, Szczawińska Ewa, Wesołowska Elżbieta, Witkowska Zofia, Wysakowicz Ireneusz