Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W 2012 r. zakończy się przebudowa krajowej „8”, a rozpoczną się inwestycje na „61”

W 2012 roku do użytku oddane zostaną 2 odcinki drogi ekspresowej S8: obwodnica Zambrowa i odcinek Jeżewo-Białystok. "Dobra wiadomość jest taka, że nie przewidujemy opóźnień" - obiecuje rzecznik białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Rafał Malinowski. "Pierwsza będzie oddana obwodnica Zambrowa - prawdopodobnie w czerwcu, natomiast odcinek Jeżewo-Białystok - na koniec lata. Obwodnica Zambrowa to 11 km drogi ekspresowej dwujezdniowej, natomiast odcinek Jeżewo-Białystok to 24,5 km" - podkreśla rzecznik.

W 2012 roku rozpoczną się też kolejne duże inwestycje GDDKiA w regionie. "Rozpoczniemy budowę 3 tzw. 'małych obwodnic' na drodze S61, czyli Stawiski, Szczuczyn i Bargłów Kościelny. Na pewno wyprowadzą ruch tranzytowy poza te miejscowości, więc pod koniec 2013 roku TIR-y z nich znikną" - obiecuje Rafał Malinowski.

W przyszłym roku rozpocznie się też fizycznie budowa obwodnicy Augustowa. Ma ona mieć 37 km długości i wyprowadzić ruch tranzytowy na drogę S61, a docelowo będzie połączona z drogą S8. Jej budowa zakończy się w 2014 roku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę