Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

I po sylwestrze...

Główne zdjęcie
Łomża, widok z mostu Hubala Fot. Wojciech Krzyżkowiak

Sześć wypadków drogowych, w których rannych zostało 16 osób oraz kilkunastu kierujących pod wpływem alkoholu - to bilans sylwestra w województwie podlaskim. Około godziny 22.00 doszło do wypadku drogowego na drodze nr 63. Jadący skodą od strony Zambrowa w kierunku Łomży 51-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Kierowca wraz z 33-letnim pasażerem trafili do szpitala.

Pomimo policyjnych ostrzeżeń doszło także do wypadków przy odpalaniu petard. W Mońkach, na ulicy Niepodległości około godziny 24.00 19-latek doznał rozległego urazu oka, po tym jak w nieostrożny sposób odpalał petardę. Młody człowiek trafił do białostockiego szpitala.
Policja informuje także o piątkowym zdarzeniu, gdy czwórka młodych białostoczan w wieku od 19 do 23 lat w jednym z mieszkań próbowała wykonać świece dymne. W trakcie prac doszło do pożaru. 23-latek, który próbował gasić ogień i doznał poparzeń. Nadpaleniu uległa także kuchnia w mieszkaniu wraz z wyposażeniem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę