Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Niewybuchy...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

W lesie, niedaleko miejscowości Adamusy w powiecie kolneńskim znaleziono dwa granaty moździerzowe. To najprawdopodobniej pozostałość z czasów II wojny światowej.

Jak podaje policja zgłoszenie o wybuchowym znalezisku   dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolnie otrzymał wczoraj tuż po godzinie 13.00. Niewybuchy znajdowały się w lesie przy drodze Ptaki–Nowa Ruda. Pociski zostały zabezpieczone, a następnie przez patrol saperski  przetransportowane bezpiecznie na poligon.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę