Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany, na zakazie, a mimo to pojechał...

Blisko dwa promile alkoholu miał 42-letni kierowca opla vectry, którego wczoraj wieczorem zatrzymali w Łomży policjanci. Okazało się, że to nie pierwsza jego jazda na dwóch gazach. Już wcześniej sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje aż do 2017 roku.

Pijanego kierowcę opla zatrzymano na ul. Senatorskiej. Policjanci mówią, że samochód zatrzymywano do rutynowej kontroli, a już po otwarciu drzwi czuć było, że kierowca nie powinien prowadzić.
- Badania alkomatem wykazało niemal 2 promila alkoholu w organizmie – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło jeszcze na jaw, że kierowca nie ma uprawnień do kierowania samochodami. Te zabrał mu łomżyński sąd, a wydany zakaz kierowania obowiązuje do 2017 roku.     
Za prowadzenie samochodu mimo wydanego zakazu 42-latkowi grozi teraz do 3 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę