Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Rozbójnicy...

Trzech młodych mężczyzn w wieku od 17 do 19 lat usłyszało zarzuty dotyczące rozboju na 17–letnim mieszkańcu gminy Piątnica. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w pierwszy Dzień Bożego Narodzenia, na jednej z ulic w Łomży.

Jak podaje policja z relacji pokrzywdzonego wynika, że podeszło do niego dwóch młodych mężczyzn i poczęstowało go napojem, po wypiciu którego u 17–latka wystąpiły zawroty głowy. Gdy poszkodowany odszedł na bok jeden z napastników uderzył go w tył głowy. W wyniku uderzenia młodzieniec stracił przytomność. W tym czasie mężczyźni zabrali 17–latkowi telefon o wartości około 1000 złotych. Chłopak z obrażeniami głowy i stłuczeniem klatki piersiowej trafił do szpitala.
Wczoraj policjanci z Łomży ustalili i zatrzymali sprawców. Okazali się nimi trzej młodzi mężczyźni w wieku od 17 do 19 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę