Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek po alkoholu

Główne zdjęcie
fot. KMP w Łomży

Pijany kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 20.00 w okolicach Śniadowa.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że 39-letni kierowca golfa najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie volkswagen zjechał do rowu, gdzie dachował. W wyniku wypadku kierujący oraz jego 25-letni pasażer z ogólnymi potłuczeniami ciała trafili do szpitala.
Badanie alkomatem wykazało, że 39-latek był pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę