Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Sprawcy rozboju zatrzymani

Około godziny 23.00 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o rozboju pomiędzy ulicami 3 Maja a Aleją Legionów w Łomży. Do 20-letniego mężczyzny podeszło dwóch młodych ludzi, a następnie grożąc pobiciem wymusiło na nim oddanie telefonu. Obawiając się, że groźby zostaną spełnione przekazał sprawcom warty około 250 złotych - telefon.

Jak podaje oficer prasowy KMP w Łomży wezwani na miejsce policjanci już kilkanaście minut później sprawcy zostali zatrzymani. Napastnikami okazali się 29 i 28–letni mieszkańcy Łomży. Obaj byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. Badania wykazały, że 29–latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie a jego 28–letni kolega ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Przy jednym z nich policjanci znaleźli skradziony telefon. Teraz mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę