Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Po awanturze... na drzwi

29–letni mieszkaniec Łomży został zatrzymany przez policję po tym, jak kopiąc i uderzając rękami zniszczył drzwi w mieszkaniu wynajmowanym przez swoją konkubinę. Kilka dni wcześniej w jednej z podłomżyńskich wsi 20–letni mieszkaniec gminy Łomża, po wymianie zmian z właścicielem domu, zniszczył drzwi uderzając w nie siekierą. Obaj awanturnicy byli pijani.

Jak podaje policja wczoraj, około godziny 15.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi gdzie ustalili, że 29–latek po powrocie z pracy, nie mógł porozumieć się ze swoją konkubiną. Po dość burzliwej wymianie zdań mężczyzna, nie potrafiąc opanować nerwów, zaczął niszczyć drzwi wejściowe kopiąc je nogami i uderzając pięściami. Okazało się, że 29-latek ma ponad 1,0 promil alkoholu w organizmie. Właściciel mieszkania swoje straty oszacował na ponad 1.000 zł. Sprawca zniszczenie mienia wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze.

Znacznie groźniej wyglądało zdarzenie, które rozgrywało się w ubiegły czwartek około godziny 17.40 w jednej z podłomżyńskich miejscowości. 20–letni mężczyzna po powrocie do miejsca zamieszkania po zakrapianej uroczystości nie mógł porozumieć się z właścicielem mieszkania. Po krótkiej wymianie zdań wyszedł z domu, jednak już po chwili wrócił i nie patrząc na nic zaczął niszczyć, przyniesioną przez siebie siekierą, drzwi wejściowe do tego mieszkania a następnie powybijał szyby w oknach. Mężczyzna nie tylko był agresywny ale  jak się okazało po badaniu na zawartość alkoholu miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Właściciel swoje straty oszacował na ponad 2 000 złotych. Sprawca za zniszczenie mienia odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę