Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Przez psa...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierująca peugeotem kobieta omijając psa leżącego na jezdni, straciła panowanie nad pojazdem a następnie dachowała. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano na drodze relacji Ciechanowiec–Wysokie Mazowieckie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca peugeotem 24-letnia kobieta jechała w kierunku Kuczyna. W pewnym momencie, omijając leżącego na jezdni martwego psa straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego peugeot zjechał do rowu gdzie z dużą siłą uderzył w skarpę i przewrócił się na dach. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę