Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spór o wygraną w teleturnieju

W styczniu rodzina państwa Mańczaków z Łomży została zaproszona przez sąsiada do teleturnieju. Wygrali ponad trzysta tysięcy złotych. Mańczakowie sądzili, że grają o pieniądze dla swoich ciężko chorych dzieci. Sąsiad, lekarz radiolog, że dzięki wygranej zrealizuje swoje marzenia. Była wielka radość z wygranej, teraz przed łomżyńskim sądem jest proces o podział pieniędzy – informuje Obiektyw TVP Białystok.

Przed programem rodziny nie zawarły konkretnej umowy o podziale pieniędzy. Jak mówiłą w Obiektywie Krystyna Mańczak, do wniesienia pozwu przekonali ich ci, którzy głosowali w teleturnieju, sądząc, że główna wygrana przypadnie jej chorym synom, Adrianowi i Kubie, którzy w cierpią na ciężką chorobę skóry. Chcą aby cała wygrana kwota trafiła do nich na leczenie dzieci.
Lekarz, który zaprosił Mańczaków do programu, podkreśla, że już pomógł dzieciom, przekazując pięćdziesiąt tysięcy złotych. A pieniądze wygrał on i nikt inny.

źródło: Obiektyw


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę