Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tuż przed wigilią było oficjalne otwarcie, dziś jest już zamknięte...

Lodowisko miejskie przy ul. Katyńskiej zostało zamknięte. - W związku z obfitymi opadami deszczu i utrzymującą się na plusie temperaturą – informuje Anna Sobocińska z ratusza. Ma ponownie zostać udostępnione mieszkańcom Łomży „gdy zmienią się warunki atmosferyczne”.

Lodowisko przy ul. Katyńskiej zostało wybudowane w ramach rządowego programu „Biały Orlik”. Kosztowało ponad 530 tys zł, przy czym połowę kasy dał rząd. W formie testowej funkcjonowało od poprzedniej soboty, ale dopiero w czwartkowy wieczór zorganizowano oficjalne jego otwarcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę