Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Operator szaletu wybrany...

3 tys zł miesięcznie będzie nas kosztowało utrzymanie szaletu miejskiego przy Placu Pocztowym. Ratusz właśnie rozstrzygnął przetarg i wybrał najkorzystniejszą ofertę na jego prowadzenie. W tym wypadku chodziło o wybranie oferty która w jak najmniejszym stopniu obciąży budżet miasta, bo do tego szaletu musimy dopłacać.

Jak informuje Anna Sobocińska,, rzeczni prasowy prezydenta Łomży na administrowanie szaletem przy Placu Pocztowym wpłynęły 3 oferty, wybrano ofertę z najniższą ceną 3 tys. zł brutto za miesiąc. Pozostałe oferty opiewały na kwoty: 3 915,69 zł i 3 980 zł za m-c.
3 tys zł to ryczałt jaki otrzyma wybrana do prowadzenia szaletu osoba „na pokrycie kosztów energii elektrycznej, wody, ścieków, zakupu środków czystości, opłat ZUS”.
- Administrujący szaletem zobowiązuje się natomiast to pokrywania kosztów napraw, konserwacji, np. wymiany szyb, umywalki, muszli, miejscowej wymiany glazury, terakoty, okresowego malowania pomieszczeń – tłumaczy Sobocińska.

Dodajmy, że szalet przy Placu Pocztowym, wyremontowany nakładem ponad ćwierć miliona złotych, jest jednym z trzech miejskich przybytków. Drugi znajduje się w hali targowej na Starym Rynku i jak mówi Sobocińska koszty jego utrzymania wliczają się w koszty utrzymania hali, a trzeci szalet – na dworcu PKS - zarabia na swoje utrzymanie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę