Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Znamy atrakcje łomżyńskiego finału WOŚP

Pokazy policji, zjazdy na linach i inscenizacja grupy rekonstrukcyjnej - to tylko niektóre z atrakcji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. Pierwszy raz odbędzie się łomżyński Bieg Narciarski i Bieg Cukrzyków. Poza tym zaplanowane są pokazy policji i grup Strzelec i PolSurwiwal. Wszystkie atrakcje skupią się wokół sceny, która stanie przy Hali Sportowej Olimpijczyków Polskich.

W hali będzie "pchli targ". "Każdy może przynieść do siedziby sztabu przy Dwornej 1 rzeczy, których chce się pozbyć z domu, a my potem wystawimy je na sprzedaż za symboliczny datek do puszki" - mówi szef łomżyńskiego sztabu, Krzysztof Pyczot.

Tradycyjnie spotkamy także 160 wolontariusz w całym regionie. Sztabiki są w Ciechanowcu, Wiźnie, Jedwabnem, Zakładzie Karnym w Grądach Woniecko, Tarnowie i Miastkowie - dodaje Krzysztof Pyczot. Wszystkie informacje o planach łomżyńskiego sztabu można znaleźć na www.wosp.lomza.pl.

Pieniądze zebrane w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeznaczy na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę