Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Spokojne święta

Tylko osiem wypadków w których rannych zostało osiem osób i 34 zatrzymanych nietrzeźwych kierowców to policyjny bilans tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w województwie podlaskim. Na drogach powiatu łomżyńskiego odnotowano jeden wypadek drogowy, w którym jedna osoba została lekko ranna. Łomżyńscy policjanci byli też wzywani do 16 kolizji drogowych.

Do większości zdarzeń doszło na głównych ulicach miasta. Mundurowi najczęściej interweniowali w wigilijną sobotę. Głównym powodem wyjazdów funkcjonariuszy były kolizje drogowe, które spowodowane były nadmierną prędkością i nie ustąpieniem pierwszeństwa przejazdu. Mundurowi wyjeżdżali też do tak zwanych kolizji parkingowych.
Natomiast dziś od wczesnych godzin porannych policjanci Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w ramach akcji „Trzeźwy poranek” skontrolowali 260 kierowców. Wśród wszystkich skontrolowanych tylko 28-letni kierowca toyoty miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jady i za jazdę na podwójnym gazie dopowie teraz przed sądem.
W ocenie łomżyńskich policjantów minione święta można zaliczyć do najbezpieczniejszych w przeciągu kilku ostatnich lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę