Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kłusownik na Biebrzy

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

W wigilijny poranek policjanci wspólnie ze strażnikiem Biebrzańskiego Parku Narodowego zatrzymali na Biebrzy mężczyznę, który łowił ryby nie posiadając do tego uprawnień. Przy 56-latku zabezpieczono dwie sieci, dwa kilogramy płoci i karasi oraz łódź. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili pomocnika kłusownika.

Jak podaje policja obaj mężczyźni za przedświąteczny połów ryb mają odpowiadać przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę