Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Świąteczne autobusy MPK: mniej, krócej i rzadziej

- Ponieważ w szkołach trwają ferie świąteczne, od 23. do 31. grudnia włącznie łomżyńskie autobusy będą kursowały według rozkładu wakacyjnego, oznaczonego na rozkładzie jazdy literką s jako szkolne – informuje Janusz Nowakowski, główny specjalista w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Łomży. - Ale zmian w Boże Narodzenie, sylwestra i Nowy Rok jest więcej.

Zwykle po Łomży i w najbliższej okolicy jeździ 34 lub 35 w większości nowoczesnych autobusów Scania i Volvo. Jednak w okresie świąteczno-noworocznym na ulicach i drogach zobaczymy ich średnio o połowę mniej.
- Ponadto w wigilię 24. grudnia i w sylwestra 31. grudnia będą kursowały tylko do godz. 20. - uprzedza Janusz Nowakowski. - Pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia i w Nowy Rok będą kursowały z ograniczeniami, czyli tylko na liniach: 2,  4,  8,  10  i 13.
Aby nie spóźnić się na rodzinną wieczerzę wigilijną lub radosne spotkanie z przyjaciółmi, warto zapamiętać nr tel.: 86 216 03 35. Czuwa pod nim dosłownie dzień i noc dyspozytor MPK, udzielający szczegółowych informacji, na którym przystanku dowolnej linii pojawi się oczekiwany autobus.

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę