Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Napadł po 20 tys. zł

Blisko 20 tys. zł skradł napastnik, który wczoraj napadł na punkt kasowy banku w Szczepankowie koło Śniadowa. Zamaskowany napastnik pistoletem sterroryzował pracują tu kobietę, która wydała mu pieniądze. Policja prosi ewentualnych świadków napadu o wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ujęciu sprawcy.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 13. Zamaskowany sprawca, z przedmiotem przypominającym pistolet, wszedł do punktu kasowego w Szczepankowie pod Śniadowem i zażądał od pracującej tam kobiety wydania pieniędzy.
- Sprawca ubrany był w czarną kurtkę i na twarzy miał zaciągniętą kominiarkę – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży.
Napastnik to najprawdopodobniej mężczyzna w wieku około 30-40 lat, szczupły, wzrost ok. 175 -180cm. Ubrany był w czarną kurtkę ¾, beżowe spodnie. Po napadzie odjechał z miejsca zdarzenia beżowym samochodem „klasy b” – coś w rodzaju opla astry lub lanosa.

Wszelkie osoby, które widziały zdarzenie, lub mogą udzielić informacji o nim proszone są o kontakt z łomżyńską policją: nr tel. 997 lub 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę