Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Napad z bronią w ręku

Zamaskowany sprawca, z przedmiotem przypominającym pistolet, wszedł do punktu kasowego w Szczepankowie pod Śniadowem i zażądał od pracującej tam kobiety wydania pieniędzy. Następnie uciekł odjeżdżając „małym, szarym lub bezowym samochodem”. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 13.

- Policja zgłoszenie o napadzie otrzymała około 13.30 – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawca ubrany był w czarną kurtkę i na twarzy miał zaciągniętą kominiarkę. Napastnik wszedł do lokalu i grożąc przedmiotem przypominającym pistolet, zażądał od pracującej tam kobiety, wydania pieniędzy – relacjonuje Dąbrowski dodając, że napastnik to najprawdopodobniej mężczyzna w wieku około 30-40 lat, szczupły, wzrost ok. 180 cm.
Na razie policja nie ujawnia ile pieniędzy skradł złodziej. Na miejscu cały czas pracują śledczy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę