Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podpalacz w areszcie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Mężczyzna, który prawdopodobnie podpalił mieszkanie, w którym przebywała jego żona, został tymczasowo aresztowany. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Zambrowie. Kobieta z rozległymi oparzeniami trafiła do szpitala.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Pożar w bloku na osiedlu „Jeziorany” straży pożarnej zgłoszono ok. godz. 21.30. Paliło się mieszkanie na czwartym pietrze. Jeszcze przed dotarciem ratowników sąsiedzi wyprowadzili z niego 35-letnią kobietę z bardzo rozległymi oparzeniami ciała, którą pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala. Jak podaje oficer prasowy zambrowskiej policji ze wstępnych ustaleń wynikało, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było podpalenie. Jeszcze tego samego dnia, pod zarzutem spowodowania pożaru, zatrzymano męża poszkodowanej. W czwartek zambrowski sąd, na wniosek tutejszej prokuratury, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę