Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Sprawcy pobicia zatrzymani

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch 31-latków. Mężczyźni dopowiedzą przed sądem za pobicie 38-latka. Za ten czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pobicia 38-latka doszło na początku grudnia przed jednym z lokali w  Łomży. Do mężczyzny podeszło dwóch napastników i bez żadnego powodu zaczęło bić go pięściami. Gdy pokrzywdzony upadł na ziemię sprawcy kopali go po całym ciele, następnie uciekli zostawiając pobitego 38-latka na ziemi. Wczoraj policjanci ustalili i zatrzymali napastników. Okazali się nimi dwaj 31 – letni mieszkańcy miasta. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie dopowiedzą przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę