Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pieniędzy nie ma. Remontu drogi Nowogród - Kuzie też nie będzie...?

Mimo obietnic projekt przebudowy drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku od Nowogrodu do granicy granicy z województwem mazowieckim w okolicach wsi Kuzie w dalszym ciągu nie załapał się na pieniądze unijne. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego dokonało kolejnej aktualizacji listy projektów kluczowych Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, ale remont „naszej” drogi ciągle pozostaje na liście rezerwowej, a więc bez zapewnienia finansowania na realizację.

Na wniosek województwa podlaskiego i Białegostoku z listy projektów kluczowych RPW usunięto dwie rezerwowe inwestycje drogowe. Pierwsza z nich to przebudowa drogi drogi wojewódzkiej nr 653 na odcinku Bakałarzewo-Suwałki, druga to wprowadzona na listę dopiero w sierpniu tego roku na wniosek miasta Białystok przebudowa ul. K. Ciołkowskiego w Białymstoku na odcinku od ul. W. Sławińskiego do ul. A Mickiewicza.  Obie usunięte z listy „Polski Wschodniej”  inwestycje drogowe będą jednak realizowane, bo zarząd województwa już wcześniej zagwarantował na nie środki z puli, która była zarezerwowane na budowę lotniska, w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podlaskiego. Na drogę Nowogród – Kuzie pieniędzy z RPO nie dawano, bo jak twierdzono będą one z RPW. Niestety znowu ich nie ma...

zobacz:

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę