Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

5 tys zł za złodzieja... lub informacje o nim

Burmistrz Wysokiego Mazowieckiego daje 5 tys zł nagrody za informację, która pomoże w ujęciu złodzieja okradającego domy w mieście. Seria włamań notowana była tu w październiku i w listopadzie, a po chwili spokoju na początku grudnia znowu się zaczęło. Włamywacze kradną przede wszystkim pieniądze i biżuterię.

Jak mówi w Obiektywie TVP Białystok burmistrz Jarosław Siekierko „ludzie jak spotykają na ulicy to nie pytają jakie inwestycje będziemy robić w przyszłym roku, tylko pytają czy zostali złapani ci złodzieje”. Dlatego postanowił pomóc policji i ufundował nagrodę.
To już nie pierwsza tego typu inicjatywa burmistrza. W tym roku dwóch mieszkańców miasta dostało nagrodę za ujęcie złodzieja damskich torebek.

Wszyscy, którzy mają informacje o włamywaczach i chcieliby zgarnąć nagrodę powinni zgłaszać się do komendy powiatowej  miejskiej policji w Wysokiem Mazowieckiem lub telefonicznie pod numer 997 i 112.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę