Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Łomżą

43-letni pasażer zginął na miejscu, 40-letni kierowca trafił do szpitala. Około godz. 7.00 doszło do wypadku w okolicach Elżbiecina na drodze nr 64 Łomża – Jeżewo. Kierowca dostawczego fiata jadącego od strony Wizny w pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem zjechał z drogi i z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca dostawczego fiata najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg. 40-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. 43-letni pasażer ducato zginął na miejscu. Kierowca fiata był trzeźwy, doznał jedynie lekkich obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i przypominają, żeby dostosować prędkość do panujących warunków na drodze, a te od wczorajszego wieczora są bardzo złe,

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę