Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Pieszy potrącony na Piłsudskiego

Kierowca osobowej toyoty potrącił na przejściu dla pieszych 70-letniego mężczyznę, który z poważnymi obrażeniami trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 15.40 na alei Piłsudskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Broniewskiego.
- Kierowca osobowej toyoty, jadąc lewym pasem Piłsudskiego w kierunku od ul. Reymonta do alei Legionów, potrącił przechodnia, ciągnącego wózek ręczny na przejściu dla pieszych – precyzuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Obaj mężczyźni są łomżyniakami i obaj byli trzeźwi. Kierowca sam się zatrzymał, a o wypadku policję poinformował świadek zdarzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę