Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Spadł z dachu. Nie żyje

29-latek wszedł na dach, aby wymienić „kabel internetowy”. Niestety mężczyzna poślizgnął się i spadł. Pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł.

Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 14:30 w Grajewie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29-latek wszedł na dach piętrowego domu przy ulicy Kościuszki. Chciał wymienić „kabel internetowy”. Niestety mężczyzna nie miał żadnych zabezpieczeń, a w trakcie pracy najprawdopodobniej poślizgnął się i spadł. Ciężko ranny trafił do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł. Teraz szczegółowe okoliczności wypadku ustalają grajewscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę