Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącił i uciekł

13-letnia dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych. Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonej. Teraz szuka go policja.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na ulicy Ełckiej w Grajewie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca nieustalonego jak dotąd samochodu, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 13-latkę i odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku ranna dziewczynka trafiła do szpitala.
Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu /86/ 273 02 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę