Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

RAIFFEISEN BANK skredytuje budowę „Venedy”

14 mln 350 tys. EURO i 5 mln zł na budowę Galerii Handlowej „Veneda” w Łomży pożyczy spółka „Veneda - Projekt Echo – 97” od RAIFFEISEN BANK POLSKA. Właśnie poinformowano o podpisaniu stosownej umowy. Ostatnią ratę kredytu spółka będzie musiała spłacić do 30 września 2019 roku.

Galeria „Veneda” powstaje przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej. Zgodnie z planami ma zostać wybudowana do 26 listopada 2012 roku. Podpisana z generalnym wykonawca umowa opiewa na niemal 70 mln zł.

„Veneda” będzie miała całkowitą powierzchnię ok. 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. W galerii znajdzie się hipermarket Tesco oraz około 80 sklepów m.in.: Reserved, House, Mohito, Cropp, Orsay, Rossmann, CCC i Martes Sport.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę