Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Amfetamina w Łomży

Niemal sto gramów amfetaminy znaleźli łomżyńscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta. Narkotyki były już poporcjowane i popakowane w ponad siedemdziesiąt torebek tzw. dilerki. - Cała akcja prowadzona była w środę – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży. - Policjanci zatrzymali wówczas 48-letnią Hannę Z., która dziś w prokuraturze usłyszała zarzut posiadania substancji psychotropowych w znacznej ilości. Grozi jej kara nawet do 10 lat więzienia.

- Prokuratura wobec kobiety w u której znaleziono narkotyki  zastosowała środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju i poręczenie majątkowe – mówi Dąbrowski.
Śledczy chcą ustalić skąd pochodziła amfetamina i gdzie miała trafić

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę