Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Jutro pierwsza Łomżyńska Wieczerza Wigilijna

Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski zaprasza wszystkich mieszkańców na Łomżyńską Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2011 r. o godz. 15:00 na Starym Rynku w Łomży. - Miło mi będzie spotkać się z Państwem tego dnia pod naszą choinką, łamać się opłatkiem i złożyć życzenia – zaprasza Prezydent. Na Wieczerzy Wigilijnej obecni mają być m.in ks. Janusz Stepnowski – Biskup Nominat, oraz biskupi Stanisław Stefanek, Tadeusz Bronakowski i Tadeusz Zawistowski.

- Święta Bożego Narodzenia to czas, gdy nowonarodzony Chrystus łączy wszystkie polskie serca, rodziny, domy i otwiera je na drugiego człowieka. Spotkajmy się razem, by dzieląc się opłatkiem, składając sobie życzenia i śpiewając kolędy, wspólnie poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia – mówi Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski, zachęcając do przyjścia na Łomżyńską Wieczerzę Wigilijną.
W jej trakcie kolędy będą śpiewali młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych oraz aktorzy Teatru Lalki i Aktora, a każdy z uczestników spotkania będzie mógł skosztować potraw przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących we współpracy z łomżyńskimi Bursami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę