Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wszedł pod naczepę

Pieszy wszedł z wysepki dzielącej pasy jezdni wprost pod koła naczepy ciągniętej przez ciężarówkę. Ranny 50-letni mężczyzna trafił do szpitala, ale pomimo pomocy medycznej zmarł.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 11.00 na ulicy Wojska Polskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń policji wynika, że 50-letni mieszkaniec Łomży wchodząc z wysepki dzielącej pasy jezdni na drogę najprawdopodobniej nie zauważył, że mijający go samochód ciężarowy ma zaczepioną przyczepę i wszedł wprost pod jej koła. Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają łomżyńscy policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę