Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Remont, remont

Dobiega końca kolejny etap remontu szkoły. Został sfinansowany z programu operacyjnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego " Infrastruktura Kultury". Dzięki niemu PSM w Łomży zyskała nową instalację centralnego ogrzewania wraz z podłączeniem do miejskiej sieci c.o., a przygotowywane do "zasiedlenia" poddasze zostało wyposażone w podłogi (panele i wykładziny), oświetlenie, oraz sporą część niezbędnych mebli.

Żeby zakończyć przystosowywanie poddasza do prowadzenia zajęć lekcyjnych niezbędne jest jeszcze wydzielenie klatki schodowej, remont instalacji hydrantowej, a także instalacja przeciwdymowa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę